Home

 

Ziemia olecka

 

Informacje turystyczne

 

Kalendarz imprez

 

Galeria

 

Linki

 

 

 
Projekty z Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki

Szkolenie „Ekoturystyka szansą na sukces”

24 kwietnia 2010r. w Majątku Giże Marczak odbyło się szkolenie pt. „Ekoturystyka szansą na sukces” realizowane w ramach projektu „Gospodarstwo przyjazne naturze” współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
Podczas szkolenia omawialiśmy zagadnienia z zakresu ekoturystyki i agroturystyki, oraz wybrane formy turystyki krajobrazowej, wypoczynkowej, zdrowotnej, biznesowej.
Omawialiśmy także formy ochrony przyrody w powiecie oleckim oraz walory przyrodnicze i krajobrazowe Ziemi Oleckiej.
Ekoturystyka to nowa marka. Gwarancja jakości spędzania czasu w obszarach wiejskich i przyrodniczo cennych. Spokojnie, z szacunkiem dla otoczenia, ale też ciekawie, aktywnie, w sposób umożliwiający nie tylko relaks, ale też poznawanie regionu.

Diana Walendzewicz
www.lot.olecko.pl
 

Czekaj... program LightBox poprawnie działa po wczytaniu się wszystkich miniaturek.  Do nawigacji służą przyciski rozmieszczone u góry po obu stronach fotografii oraz na dole.

Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze

  LOT Olecko

Projekty z Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki

 

 

Lokalna Organizacja Turystyczna Ziemi OleckiejOstatnia aktualizacja: 2010-08-24