Home

 

Ziemia olecka

 

Informacje turystyczne

 

Kalendarz imprez

 

Galeria

 

Linki

 

 

 
Projekty z Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki

Konferencja podsumowująca projekt „EKOTURYSTYKA SZANSĄ NA SUKCES”

16 grudnia 2010 w Hotelu Colosseum w Olecku zorganizowano Boże Narodzenie Na Pograniczu Kultur i Narodów - Konkurs „Gwiazdka 2010” połączone z konferencją podsumowującą projekt „Ekoturystyka szansą na sukces”. Impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem i wzięło w niej udział ponad 100 osób.
W pierwszej części konferencji rozstrzygnięto konkurs bożonarodzeniowy „Gwiazdka 2010”, którego celem była prezentacja kultury i tradycji Świąt Bożego Narodzenia. Został on zorganizowany przez Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych w Olecku we współpracy z Lokalną Organizacją Turystyczną Ziemi Oleckiej. Nagrody przyznano w dwóch kategoriach: najlepszy stół bożonarodzeniowy oraz najlepsza potrawa bożonarodzeniowa.
Projekt „Ekoturystyka szansą na sukces” był realizowany od sierpnia do grudnia przez Lokalną Organizację Turystyczną Ziemi Oleckiej ze środków otrzymanych z Ministerstwa Pracy Polityki Społecznej w ramach Programu Operacyjnego Fundusz Inicjatyw Obywatelskich 2010.
Uczestniczyło w nim 20 osób działających w branży agro- i okołoturystycznej z terenu powiatu oleckiego. Głównym celem projektu było przekazanie uczestnikom praktycznej wiedzy z zakresu edukacji ekologicznej, wspieranie działań na rzecz zrównoważonego rozwoju i ochrony środowiska oraz promowanie nowej marki „Gospodarstwo przyjazne naturze”.
Na zakończenie konferencji uczestnikom wręczono certyfikaty z pamiątkową tablicą „Gospodarstwo przyjazne naturze” informującą, że w danym gospodarstwie szanuje się prawa przyrody.
Więcej informacji o projekcie znajduje się na stronie
www.lot.olecko.pl/projekt .

Halina Bogdańska
Kierownik projektu

 

Czekaj... program LightBox poprawnie działa po wczytaniu się wszystkich miniaturek.  Do nawigacji służą przyciski rozmieszczone u góry po obu stronach fotografii oraz na dole.

Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze

  LOT Olecko - Józef Kunicki, Diana Walendzewicz

Projekty z Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki

 

 

Lokalna Organizacja Turystyczna Ziemi OleckiejOstatnia aktualizacja: 2010-12-24