Home

 

Ziemia olecka

 

Informacje turystyczne

 

Kalendarz imprez

 

Galeria

 

Linki

 

 


Projekt „Marketing praktyczny – edukacyjne wsparcie gospodarstw turystycznych Ziemi Oleckiej”
współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Marketing usług turystycznych  11 kwietnia 2010
 

Marketing usług turystycznych to kolejne warsztaty realizowane przez Lokalną Organizację Turystyczną Ziemi Oleckiej w ramach projektu „Marketing praktyczny – edukacyjne wsparcie gospodarstw turystycznych Ziemi Oleckiej”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Podczas warsztatów, które odbyły się 11 kwietnia 2010 r. w Bazie Sportowo-Agroturystycznej „Czar Północy” w Olszewie, omówione zostały między innymi podstawy i zasady marketingu, identyfikacja i budowanie tożsamości obiektu, strategia produktu i firmy oraz narzędzia informatyczne.

Lokalna Organizacja Turystyczna Ziemi Oleckiej przekaże uczestnikom i uczestniczkom szkoleń tablice informacyjne o ich obiektach turystycznych. W ramach projektu wydany będzie także folder promujący powiat olecki zatytułowany „Wędrówki po Ziemi Oleckiej”.

Anna Turowska
www.lot.olecko.pl
 

Czekaj... program LightBox poprawnie działa po wczytaniu się wszystkich miniaturek.  Do nawigacji służą przyciski rozmieszczone u góry po obu stronach fotografii oraz na dole.

Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze

  LOT Olecko

Projekty z Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki

 

 

Lokalna Organizacja Turystyczna Ziemi OleckiejOstatnia aktualizacja: 2010-08-24