Home

 

Ziemia olecka

 

Informacje turystyczne

 

Kalendarz imprez

 

Galeria

 

Linki

 

 

 
Projekty z Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki

„Gospodarstwo przyjazne naturze” w TVP

Pod koniec maja ekipa dziennikarzy z krakowskiego oddziału Telewizji Polskiej nagrywała program o zrealizowanym przez Lokalną Organizację Turystyczną Ziemi Oleckiej projekcie „Gospodarstwo przyjazne naturze”.

Nagranie zostało zrealizowane w ramach programu „TWÓJ FUNDUSZ, TWOJA SZANSA”, którego celem jest zaprezentowanie jak najszerszego wpływu funduszy unijnych. Odcinek X pt. „PRZYJAŹNI NATURZE” będzie emitowany w 13 województwach.

Zrealizowany przez nas projekt znalazł się w finale konkursu „Dobra praktyka” organizowanym przez TVP Oddział w Krakowie. Zyskał także prestiżowy tytuł „Dobrej praktyki EFS na Warmii i Mazurach" przyznany w konkursie „Ambasador EFS w ramach dobrych praktyk PO KL”.

Aby pokazać efekty naszego projektu goście odwiedzili z kamerami Ziemię Olecką i wybrane gospodarstwa. W nagraniu udział wzięli m.in. Mieczysław Golis z gospodarstwa agroturystycznego „GOLLAND”, Anna i Leszek Marczak właściciele Majątku Giże Marczak, Eugeniusz Buraczewski właściciel pensjonatu „WHITE HORSE" z Sulejek, Piotr Wydra z Nadleśnictwa Olecko.

Więcej informacji o projekcie na stronie www.lot.olecko.pl/projekt .

14 czerwca na stronie http://www.tvp.pl/krakow/inne/twoj-fundusz-twoja-szansa będzie jest materiał filmowy

Emisja odbyła się w piątek (17.06.2011) o godz. 17.45. 

Zobacz film w nowym oknie przeglądarki >>>

Halina Bogdańska
Kierownik projektu


Projekt współfinansowany ze środków otrzymanych z Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej w ramach Programu Operacyjnego Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

 

Czekaj... program LightBox poprawnie działa po wczytaniu się wszystkich miniaturek.  Do nawigacji służą przyciski rozmieszczone u góry po obu stronach fotografii oraz na dole.

Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze  

  LOT Olecko

Powrót do Aktualności

 

 

Lokalna Organizacja Turystyczna Ziemi OleckiejOstatnia aktualizacja: 2011-06-19