UWAGA! Dołącz do nowej grupy Olecko - Ogłoszenia | Sprzedam | Kupię | Zamienię | Praca

Rozpoczęcie sezonu wakacyjnego na drogach regionu


Sezon wakacyjny zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim wzrasta ruch na drogach w regionie warmińsko-mazurskim. W trosce o bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu, które jest wspólnym interesem, odbyło się spotkanie inaugurujące ten okres. W wydarzeniu brali udział przedstawiciele lokalnych służb, którzy omawiali działania mające na celu poprawę bezpieczeństwa na drogach.

Spotkanie miało miejsce na terenie Miejsca Obsługi Podróżnych przy drodze ekspresowej S7. Wzięli w nim udział kluczowi przedstawiciele służb, w tym Komendant Wojewódzki Policji w Olsztynie oraz Wojewoda Warmińsko-Mazurski. Podczas obrad zwrócono uwagę na znaczenie przestrzegania przepisów drogowych i wzajemnego szacunku wśród użytkowników dróg, co jest niezbędne do zapewnienia bezpiecznego podróżowania podczas wakacji.

W odpowiedzi na zwiększony ruch drogowy w okresie wakacyjnym, zaplanowano wzmożone kontrole na drogach. Policjanci oraz inspektorzy transportu drogowego prowadzili kontrole, które miały na celu sprawdzenie stanu technicznego pojazdów oraz trzeźwości kierowców. Tego typu działania mają na celu nie tylko egzekwowanie przepisów, ale również edukację kierowców na temat zasad bezpiecznego podróżowania.

Źródło: Policja Olecko


Oceń: Rozpoczęcie sezonu wakacyjnego na drogach regionu

Średnia ocena:4.68 Liczba ocen:15


Zobacz Także